Oryginalne części i akcesoria Ford

Korzystając z oryginalnych części zamiennych Forda inwestujesz w niezawodność i zyskujesz pełnię bezpieczeństwa. Marka Ford jest potwierdzeniem tradycji, jakości i wiarygodności. Kopia nigdy nie doścignie ideału.

 

Dział Części Ford - AUTOSKAR
25-451 Kielce, ul. Radomska 164
tel. 41 252 04 20
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy:
Pn - Pt 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 14:00

Zapoznaj się z naszą ofertą online >>

Stosowanie oryginalnych części zamiennych Forda przynosi wiele wymiernych korzyści, takich jak:

  • Standard bezpieczeństwa
  • Osiągi
  • Wygląd 
  • Perfekcyjna jakość
  • Wartość
  • Rozpoznawalna marka
  • Gwarancja

Oferta oryginalnych części zamiennych Forda obejmuje bardzo szeroki asortyment. Znajdziesz w niej między innymi: układ wydechowy i jego elementy, tarcze i klocki hamulcowe, filtry powietrza kabiny i lakierowane zderzaki - wszystkie elementy dostępne są po bardzo atrakcyjnych cenach.

Oryginalne części a zdarzenie drogowe

Wypadek drogowy to ciężka próba dla Twojego Forda. Na szczęście korzystając przy naprawie samochodu z Oryginalnych Części Forda, można przywrócić go do pierwotnego stanu - jak gdyby wypadek nigdy się nie zdarzył.
Oryginalne Części Zamienne Forda zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Ford według tych samych specyfikacji które obowiązują podczas fabrycznego montażu pojazdu. Możesz być więc pewien, że spełniają najwyższe standardy jakości wykonania, w związku z czym odznaczają się Idealnym Dopasowaniem i Wykończeniem. Dzięki nim Twój Ford wciąż będzie objęty Gwarancją Perforacyjną Forda i pomimo naprawy nie straci na wartości.

Oryginalne części a zarządzanie flotą

Pojazd, który nie jest w trasie, przestaje być częścią Twojej floty, a staje się częścią Twoich kosztów. Pojazd, który nie jest w trasie z powodu awarii - zwłaszcza na skutek wypadku - jest już nie tylko częścią kosztów, ale i zobowiązań. Aby uchronić swoją flotę przed niepotrzebnymi i kosztownymi przerwami w pracy, podczas wszelkich napraw korzystaj z Oryginalnych Części Zamiennych Forda. W ten sposób zapewnisz też swoim kierowcom bezcenne bezpieczeństwo.

Bezpieczna praca każdego Forda w Twojej flocie jest wypadkową jego podzespołów - ich poszczególnych cech oraz tego, jak są do siebie dobrane. Wystarczy, że zastosujesz jedną część, która nie spełnia wymogów specyfikacji projektowej lub produkcyjnej części, którą zastępuje, a możesz zagrozić bezpieczeństwu całego pojazdu. Narażasz tym samym bezpieczeństwo kierowcy oraz innych użytkowników drogi, w tym pieszych. Aby mieć pewność, że zarówno projekt jak i konstrukcja części oraz jakość jej wykonania spełniają standardy Forda, nie ryzykuj stosowania części innych niż Oryginalne Części Zamienne Forda.

To, że Ford z Twojej floty uczestniczył w wypadku, nie znaczy wcale, że po naprawie jego kierowca będzie musiał zadowolić się pojazdem o obniżonym standardzie. Możesz w pełni przywrócić uszkodzony w wyniku kolizji pojazd do stanu sprzed wypadku – wiąże się to jednak z użyciem części tej samej jakości jak te, które są zastępowane.

Idac w tej kwestii na kompromis - stosując części niesprawdzone - ryzykujesz, że efekt naprawy pojazdu będzie daleki od satysfakcjonującego: obniży się standard bezpieczeństwa, zmniejszona zostanie odporność na korozję, okres eksploatacji będzie skrócony oraz obniży się wartość samochodu przy odsprzedaży.

Oryginalne Części Zamienne Forda są produkowane zgodnie z tymi samymi specyfikacjami, co części fabryczne, które mają zastępować. Możesz być pewien, że będą idealnie pasować do uszkodzonego pojazdu. Dzięki temu oszczędzisz czas pobytu pojazdu w warsztacie, co zmniejszy ogólne koszty naprawy oraz skróci okres wyłączenia pojazdu z użytkowania.

Stosowanie Oryginalnych Części Zamiennych Forda gwarantuje najlepszą jakość naprawy oraz jej sprawny przebieg dzięki Doskonałemu Dopasowaniu i Wykończeniu. Będzie to procentować przez długi czas. Zadowoleni z takiego obrotu sprawy kierowcy będą najlepszym gwarantem wysokiej reputacji Twojej floty.

Autoryzowany Dealer Forda - AUTOSKAR oferuje Ci szeroki wybór podzespołów i elementów karoserii dostępnych w magazynie od ręki. Jeżeli jakaś część musi jednak zostać sprowadzona, Ford Motor Company zapewnia szybką dostawę, w większości przypadków z dnia na dzień. Nigdy nie będziesz musiał długo czekać. Szeroki asortyment części, do wszystkich modeli Forda (produkowanych na rynek europejski) oznacza, że bez względu na skład Twojej floty, zawsze możesz liczyć na równie szybki serwis.