Ford B-Max

Nowy Ford B-MAX został stworzony z myślą o kierowcach, którzy na co dzień mierzą się z problemami miejskiego ruchu ulicznego. Dlatego posiada on niewielkie gabaryty, ułatwiające sprawne poruszanie się po zakorkowanych ulicach i parkowanie w ciasnych miejscach.

Stylistyka modelu

Ford B-MAX cechuje wyjątkowa konstrukcja. Gdy tylko otworzysz drzwi, natychmiast zauważysz brak słupków nadwozia „B”, które standardowo dzielą samochód na przednią i tylną część. W Fordzie B-MAX zostały one starannie zintegrowane z drzwiami, dzięki czemu nic nie przeszkadza w dostępie do wnętrza. 

 

Wnętrze modelu

Wnętrze Forda B-MAX cechuje elegancja, przestronność oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów – subtelnych odcieni kolorów i chromowanych detali. Panoramiczny dach na całą długość dachu, dzięki któremu wnętrze jest bardzo dobrze naświetlone, tworzy komfortowe środowisko dla kierowcy i jego pasażerów. Dla jeszcze większej wygody wszystkie siedzenia pasażera zarówno przednie, jak i tylne, składają się na płasko, zapewniając przestrzeń ładunkową o długości do 2,35 m. 

 

Komfort modelu

Eleganckie i ciche wnętrze, w którym z przyjemnością pokonuje się ulice miasta.

Relaksująca cisza

W trosce o to, by podróż była dla wszystkich bardziej relaksująca, podjęto wiele wysiłków, aby zredukować poziom hałasu i wibracji wywoływanych przez silnik, drogę i wiatr. Szczególną uwagę warto zwrócić na zaawansowany układ uszczelnień w nowym systemie drzwi. Eliminuje on hałas spowodowany podmuchami wiatru.

Siedzisz wyżej, lepiej widzisz

Dzięki wyższej pozycji fotela kierowcy prowadzący Forda B-MAX ma lepszy widok na sytuację na drodze. Kierowca może pewnie kierować autem nawet podczas intensywnego ruchu

Regulowane i podgrzewane fotele

Jazda Fordem B-MAX jest wygodna niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Jako opcję dodatkową można wybrać podgrzewane przednie fotele, które utrzymują ciepło nawet w środku zimy i dbają o jak najlepszy komfort kierowcy i pasażera!
 

Galeria

Ford B-max
Ford B-max
Ford B-max
Ford B-max
Ford B-max
Ford B-max
Ford B-max
Ford B-max
ford-kielce-mondeo - 1
ford-kielce-mondeo - 1
ford-kielce-mondeo - 3
ford-kielce-mondeo - 3
ford-kielce-mondeo - 4
ford-kielce-mondeo - 4
ford-kielce-mondeo - 5
ford-kielce-mondeo - 5
ford-kielce-mondeo - 6
ford-kielce-mondeo - 6
ford-kielce-mondeo - 7
ford-kielce-mondeo - 7
ford-kielce-mondeo - 8
ford-kielce-mondeo - 8

Katalog

pdf

Ford B-MAX - Katalog

Wielkość: : 5.43 mb
Pobrań: : 2146