Nowy Ford C-Max

Nowoczesny styl połączony z przełomowymi technologiami w samochodzie rodzinnym o nietuzinkowym temperamencie.

Stworzony, aby każda rodzinna podróż była przyjemna i bezproblemowa. 

Poznaj nowego, pięcioosobowego Forda C-MAX oraz pięcio- lub siedmioosobowego Granda C-MAX. To rodzinne samochody, które oferują wyższy komfort podróżowania, eleganckie nadwozie, pieczołowicie wykończone wnętrze, przemyślane rozwiązania transportowe, a także bardziej oszczędne i ekologiczne silniki.
Kiedy połączysz to ze znakomitymi właściwościami jezdnymi i zaawansowanymi technologiami, może się okazać, że właśnie znalazłeś swój idealny samochód.

Stylistyka modelu

 

5-osobowy Ford C-MAX

NOWY FORD C-MAX: SAMOCHÓD RODZINNY DLA PIĘCIU OSÓB

Jego funkcjonalne wnętrze oferuje przemyślane rozwiązania transportowe oraz wyższą jakość wykończenia. Nowy C-MAX wyposażony został w wiele zaawansowanych technologii typowych dla aut z wyższych segmentów. W ofercie znalazły się na przykład drzwi bagażnika otwierane i zamykane elektrycznie i bezdotykowo, bez potrzeby używania rąk. W celu aktywowania systemu wystarczy tylko wykonać odpowiedni ruch stopą pod tylnym zderzakiem.

5- lub 7-osobowy Grand C-MAX

NOWY FORD GRAND C-MAX: ELASTYCZNA KONFIGURACJA FOTELI DLA PIĘCIU LUB SIEDMIU OSÓB

Jeśli szukasz przestronnego i praktycznego wnętrza, przyjrzyj się bliżej Fordowi Grand C-MAX. Funkcjonalny układ foteli zapewnia komfortowe warunki podróżowania dla każdego z pasażerów w drugim lub trzecim rzędzie siedzeń oraz swobodny dostęp do tylnych siedzeń. Ford Grand C-MAX został wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań i technologii. Wśród nich znajdziesz system wspomagający parkowanie, który pomoże Ci wyszukać odpowiednie miejsce i automatycznie zaparkować w nim pojazd.

 

Wnętrze modelu

Nowe Fordy C-MAX i Grand C-MAX oferują klientom bardziej przejrzyste i intuicyjne w obsłudze wnętrze. Funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń pasażerska zapewnia komfort oraz wiele miejsca i schowków na rzeczy, które chcesz zabrać ze sobą w podróż. 

Usiądź wygodnie i ciesz się jazdą w wyrafinowanej, eleganckiej i świetnie wyposażonej kabinie, w której wszystkie funkcje i nowoczesne technologie masz w zasięgu ręki.

 
 

Komfort modelu

Elektryczne i bezdotykowe otwieranie i zamykanie bagażnika

Ręce pełne zakupów? Żaden problem. Nowy Ford C-MAX wykrywa znajdujący się w pobliżu Twój klucz elektroniczny KeyFree, pozwalając Ci otworzyć i zamknąć drzwi bagażnika bez używania rąk. Jak? Wystarczy przesunąć stopą pod tylnym zderzakiem.

Ford SYNC 2 – zaawansowany system obsługi głosowej

Zaawansowany system komunikacji SYNC 2 obejmuje 8-calowy kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości oraz zaawansowany system kontroli głosowej (bez obsługi w języku polskim), zapewniający łatwiejsze sterowanie funkcjami systemu audio, nawigacji, klimatyzacji oraz kompatybilnych telefonów komórkowych.

Pozbądź się stresu dzięki czujnikom parkowania

Czujniki parkowania pomagają ocenić odległość samochodu od przeszkody znajdującej się z tyłu pojazdu. Emitowany sygnał dźwiękowy nasila się wraz ze zbliżaniem do przeszkody. Funkcja ta pomaga w szybkim i wygodnym parkowaniu.

 

Galeria

NOWY_C-MAX
NOWY_C-MAX
NOWY_C-MAX2
NOWY_C-MAX2
NOWY_C-MAX3
NOWY_C-MAX3
NOWY_C-MAX4
NOWY_C-MAX4

Katalog

C-Max 2015

pdf

Nowy Ford C-MAX i GRAND C-MAX Katalog

Wielkość: : 4.92 mb
Pobrań: : 816
Data dodania: : Paź 25 2015
Data modyfikacji: : Paź 25 2015