Ford Edge

Ford Edge. Inteligentny, ekskluzywny SUV.

Zawansowany technologicznie. Zapewnia wysoki komfort podróżowania. Nieprzeciętna stylistyka nadwozia podkreśla wyrazisty styl Forda Edge na tle innych samochodów.

To nowoczesny samochód dla osób, które chcą dobrze wyglądać i czerpać radość z jazdy. Doskonała stylistyka, elegancja, wyśmienita dynamika i inteligentne technologie rozbudzą zmysły każdego kierowcy. Ford Edge jest ekscytujący z każdej strony.

Poznaj Forda Edge – daj się zaskoczyć doskonałości.

Stylistyka modelu

Doskonała stylistyka
Zarówno nadwozie jak i wnętrze Forda Edge intrygują nowoczesnym wzornictwem. Każdy element samochodu został zaprojektowany ze szczególną dbałością o detale podkreślające jakość wykonania. Połączenie dynamicznej sylwetki z elegancką linią nadwozia sprawiają, że Ford Edge to wyrafinowany SUV, z którym każda wyprawa będzie wyjątkowym doświadczeniem.

 

Nowoczesne wzornictwo
Zwrotność charakterystyczna dla miejskiego auta
Linia przedniej szyby poprawiająca aerodynamikę
Masywna sylwetka nadwozia
 

Wnętrze modelu

JAKOŚĆ KLASY PREMIUM. DBAŁOŚĆ O DETALE. PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA.

Ford Edge oferuje niezwykle komfortową przestrzeń dla 5 dorosłych osób. Bogato wyposażone wnętrze charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia i ergonomią, którą doceni każdy kierowca. Układ aktywnej redukcji hałasu zapewnia wyciszenie wnętrza a tym samym spokojną i przyjemną atmosferę podczas jazdy.

Przestronne i eleganckie wnętrze Forda Edge
SYNC 3 ze sterowaniem głosowym
 
Podgrzewana tylna kanapa
Nastrojowe oświetlenie wnętrza w różnych kolorach
 

Komfort modelu

Przednia kamera z szerokim kątem widzenia

Niewielka kamera panoramiczna umieszczona z przodu Forda Edge zapewnia widok obejmujący przód pojazdu oraz boki z lewej i prawej strony. Obraz wyświetlany jest na ekranie systemu SYNC 3 wewnątrz samochodu. Jest to szczególnie przydatne podczas wyjeżdżania z miejsc parkingowych o ograniczonej widoczności. Dzięki niej zobaczysz pojazdy, rowerzystów lub pieszych z obydwu stron samochodu.
 
Dodatkowa pomoc przy cofaniu - Cross Traffic Alert
 
Funkcja Cross Traffic Alert ostrzega o pojazdach nadjeżdżających z prawej lub lewej strony podczas manewru wyjazdu tyłem z miejsca parkingowego. Wykorzystuje do tego dyskretne diody umieszczone w lusterkach bocznych. Technologia ta wchodzi w skład systemu monitorowania martwego pola widzenia w lusterkach (BLIS).
System rozpoznawania znaków drogowych

Dostałeś mandat, bo nie zauważyłeś zakazu wyprzedzania lub ograniczenia prędkości? Teraz możesz tego uniknąć. Ford Edge wyposażony w system rozpoznawania znaków drogowych, automatycznie odczytuje standardowe znaki drogowe z zakazem wyprzedzania czy z ograniczeniem prędkości i informuje o nich na wyświetlaczu deski rozdzielczej.
 
 
Koniec z problemem martwego pola widzenia w lusterkach

System monitorowania martwego pola widzenia w lusterku (Blind Spot Information) ostrzega kierowcę, że inny pojazd wjechał w martwe pole widzenia, poprzez włączenie dyskretnych diod wbudowanych w lusterka zewnętrzne po odpowiedniej stronie.
5 komfortowych foteli i przestronny bagażnik.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Adaptacyjny tempomat (ACC)

Adaptacyjny tempomat Adaptive Cruise Control (ACC) umożliwia zaprogramowanie i utrzymywanie maksymalnej prędkości z jaką chcemy się poruszać. Kiedy system wykryje pojazd jadący przed nami, w razie konieczności zmniejszy prędkość, tak aby zachować wymaganą i bezpieczną odległość. Gdy droga znów jest pusta, samochód automatycznie przyspiesza do zaprogramowanej wcześniej prędkości. Takie rozwiązanie nie tylko niezwykle podnosi komfort podróżowania ale również bezpieczeństwo jazdy.

Adaptacyjny tempomat (ACC) dysponuje również funkcją ostrzegania (Forward Alert), która informuje kierowcę, że samochód zbytnio zbliżył się do pojazdu jadącego z przodu.
 

Galeria

 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
2016_ford_edge_LIFE2_ot_902162_1280
ford-edge-salon-kielce-dealer - 1
ford-edge-salon-kielce-dealer - 2
ford-edge-salon-kielce-dealer - 3
ford-edge-salon-kielce-dealer - 4
ford-edge-salon-kielce-dealer - 5
ford-edge-salon-kielce-dealer - 6
ford-edge-salon-kielce-dealer - 7
ford-edge-salon-kielce-dealer - 8
ford-edge-salon-kielce-dealer - 9
ford-edge-salon-kielce-dealer - 10
ford-edge-salon-kielce-dealer - 11
ford-edge-salon-kielce-dealer - 12
ford-edge-salon-kielce-dealer - 13
ford-edge-salon-kielce-dealer - 14

Katalog

 

pdf

Ford Egde - Cennik 2017

Wielkość: : 1.80 mb
Pobrań: : 492