Nowy Ford Fiesta

Nowoczesny styl i jeszcze więcej zaawansowanych technologii. Dynamika jazdy na nowo definiująca postrzeganie aut miejskich oraz możliwości personalizacji, podkreślające Twój charakter.

Odkryj Forda Fiesta w zupełnie nowej odsłonie. Przyjrzyj się jego fascynującemu designowi i przekonaj się, że małe auto, potrafi zrobić olbrzymie wrażenie.

 

Stylistyka modelu

To auto przyciąga wzrok supernowoczesnym wyglądem i wyjątkową stylistyką co czyni dobrze znaną Fiestę jeszcze bardziej atrakcyjną. Płynne, miękkie linie aerodynamicznego nadwozia i wyrafinowanie, obok którego nie można przejść obojętnie.

Fiesta ST-Line w ruchu
 
Elegancki, nowoczesny design
Ford Fiesta Active: gotowy na przygodę
Profil Forda Fiesta ST-Line
 
Styl, który karmi wszystkie zmysły
Wytrzymały. Żądny przygód. Praktyczny.
Dynamiczny wygląd przedniego grilla
 
Panoramiczny dach w wersji Vignale
Premiera na wiosnę 2018
 

Wnętrze modelu

Elegancki wygląd. Przyjemna atmosfera.

Wnętrze zaprojektowano wyłącznie z myślą o przyjemności z jazdy. Kabina Forda Fiesta łączy elegancki wygląd z atmosferą relaksu oraz inteligentnym designem, a dzięki bogatej palecie opcji personalizacji możesz wypełnić ją własnym stylem.

Przestronna kabina (wersja ST-Line)
Luksusowe skórzane wykończenia (wersja Vignale)
Praktyczne schowki i skórzana tapicerka (wersja Titanium)
Ekskluzywne fotele Black Ruby Vignale (w wersji Vignale)
Ford SYNC 3 z 8" ekranem dotykowym (wersja Vignale)
Otwierany panoramiczny dach (w wersji Vignale)
 

Komfort modelu

Kwintesencja inteligentnej technologii

Wystarczy uruchomić silnik zupełnie nowego Forda Fiesta, a do życia obudzi się cały wachlarz zaawansowanych technologii. Aktywny asystent parkowania, inteligentny tempomat, system kontroli pasa ruchu, rozpoznawanie znaków drogowych i wiele innych…
Odkryj technologie tak inteligentne, że zmienią na lepsze każdy kilometr podróży

Bezstresowe parkowanie i wyjeżdżanie z miejsca parkingowego

Parkowanie może czasem przyprawiać o ból głowy. Ale nie w Fordzie Fiesta. Tutaj jest zaawansowana technologia aktywnego asystenta parkowania – zarówno prostopadłego, jak i równoległego. System wyszukuje wolną przestrzeń i automatycznie parkuje, a jedyne co Ty musisz robić, to operować pedałem gazu i hamulca oraz skrzynią biegów.
 
 
 
 
 
Rozpoznawanie znaków drogowych

Dostałeś mandat, bo nie zauważyłeś zakazu wyprzedzania lub ograniczenia prędkości? Teraz możesz tego uniknąć. Nowy Ford Fiesta wyposażony w system rozpoznawania znaków drogowych, który automatycznie odczytuje standardowe znaki drogowe z zakazem wyprzedzania czy z ograniczeniem prędkości i wyświetla informację o nich na ekranie umieszczonym w desce rozdzielczej
 
 
 
 
Adaptacyjny tempomat

Adaptacyjny tempomat umożliwia kierowcy wybór prędkości, a następnie utrzymuje ją. Gdy wbudowany czujnik radarowy wykryje obecność samochodu z przodu, system zmniejszy prędkość, aby zachować bezpieczny, wcześniej ustalony dystans. Gdy droga znów będzie wolna, tempomat przywróci ustawioną prędkość.
 
 
 
 
 
 
 
System automatycznego sterowania światłami drogowymi

To inteligentny system, bezcenny podczas jazdy nocą. Po wykryciu pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka lub jadących z przodu, technologia ta czasowo zmienia światła długie na światła mijania, co pozwala uniknąć oślepiania innych kierowców. Gdy droga znów będzie wolna, system automatycznie zmienia światła na długie, zapewniając kierowcy maksymalną widoczność.
Zaawansowany system pomagający utrzymać pojazd na pasie ruchu

Wystarczy chwila nieuwagi, by zjechać ze swojego pasa ruchu, co może mieć poważne konsekwencje. Korzystając z umieszczonej z przodu pojazdu kamery, system monitoruje drogę przed autem i rozpoznaje, że pojazd zbliża się do oznaczeń pasa ruchu przy wyłączonym kierunkowskazie i ostrzega o tym kierowcę sygnałem wizualnym i poprzez wywołanie drgań na kierownicy. Gdy kierowca nie zareaguje na ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu, system wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu spowoduje, że kierowca odczuje na kierownicy siłę układu wspomagania kierującą pojazd na właściwy pas ruchu. Kierowca może świadomie pominąć działanie systemu, kontynuując manewr w zaplanowany sposób.
 
Ford SYNC z funkcją Wzywania pomocy

Kluczowym elementem systemu Ford SYNC, z punktu widzenia bezpieczeństwa, jest funkcja Emergency Assistance. Uruchamia się, gdy dojdzie do wypadku, skutkującego aktywacją poduszki powietrznej lub odcięciem pompy paliwa. Tak długo, jak telefon komórkowy jest podłączony do Ford SYNC, system może wykorzystać go do automatycznego połączenia się ze służbami ratunkowymi, aby podać im wszystkie istotne informacje (np. współrzędne GPS) oraz umożliwić rozmowę z kierowcą. Połączenie można w każdej chwili przerwać.


 

Galeria

Katalog

 

pdf

Nowa Fiesta - Cennik 2017

Wielkość: : 1.49 mb
Pobrań: : 678