FORD BlueService

W Autoryzowanym Serwisie Ford AUTOSKAR proces opieki nad pojazdem nie kończy się po skorzystaniu z usługi serwisowej.
Dzięki naszemu wyjątkowemu Programowi Ford BlueService możesz maksymalnie wykorzystać możliwości swojego samochodu... przez cały okres jego posiadania. Zaufaj nam i usłudze Ford BlueService – zawsze będziemy po Twojej stronie, pomagając Ci w utrzymaniu Twojego pojazdu w doskonałej kondycji.
Sprawdź, w jaki sposób to robimy:
  • Pomagamy klientom w utrzymaniu pojazdu w jak najlepszym stanie technicznym, oferując wysokiej jakości usługi i naprawy w atrakcyjnych cenach
  • Zapewniamy właścicielom pojazdów Ford wyjątkową i bezproblemową obsługę
  • Zapewniamy spokój i komfort swoim klientom przez cały okres posiadania przez nich pojazdu
  • Zapewniamy klientom mobilność niezależnie od aktualnego stanu technicznego ich pojazdów.

Ford One Call

Ford One Call
Ford One Call

Kompleksowa pomoc zapewnia wszystko, co potrzebne w awaryjnej sytuacji – poczynając od pomocy w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w aucie czy wyładowania akumulatora, poprzez naprawy pojazdu w trasie, na udostępnieniu samochodu zastępczego kończąc. Zawsze pomożemy Ci dotrzeć do celu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Ford One Call +48 22 522 27 27

 


Bezpłatna usługa Assistance 

Bezpłatna usługa Assistance
Bezpłatna usługa Assistance
Dzięki naszym usługom możesz spać spokojnie. Po każdym przeglądzie serwisowym wykonanym w Autoryzowanym Serwisie Forda masz prawo do bezpłatnej usługi Assistance przez okres do 12 miesięcy lub do następnego przeglądu serwisowego.
  • W przypadku awarii samochodu zapewniamy pomoc drogową w dowolnym miejscu w Europie.
  • Usługa Assistance obejmuje naprawy pojazdu w drodze.
  • Holowanie do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Forda.
  • Zapewniamy kontynuację podróży – samochód zastępczy, pociąg, samolot, zakwaterowanie w hotelu 3-gwiazdkowym*.
*Sprawdź szczegółowe warunki i postanowienia usługi Assistance 12

Przejrzyste ceny

Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Oddaj swój samochód w ręce osób, które znają go najlepiej i wiedzą o nim wszystko - wysoko wyspecjalizowanych pracowników i mechaników serwisów Forda.

Do naprawy wykorzystane zostaną wysokiej jakości oryginalne części marki Ford. Doradcy przygotują szczegółowy kosztorys prac i zaoferują przejrzystą oraz zaskakująco konkurencyjną ofertę cenową.

Nie musisz już szukać innego serwisu – wybierz sprawdzone rozwiązanie.

Deklaracja Mobilności

Deklaracja Mobilności
Deklaracja Mobilności
Oddając swój samochód do serwisu, wcale nie musisz czekać na jego odbiór w poczekalni serwisu. Wiemy, że masz wiele ciekawszych rzeczy do zrobienia. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów zawsze staramy się zapewnić alternatywny środek komunikacji aby dotarli do celu podróży

Recepcja Przejazdowa / E-check

Recepcja Przejazdowa / E-check
Recepcja Przejazdowa / E-check
W Autoryzowanych Serwisach Forda oddajesz swój samochód w ręce najlepszych techników szkolonych przez firmę Ford, którzy mają do swojej dyspozycji najnowocześniejszą technologię. Ocenią oni stan Twojego pojazdu – od opon po układ kierowniczy i elektryczny. Przegląd Twojego samochodu odbywa się zawsze w Twojej obecności.

Doradca serwisowy na bieżąco będzie informował Cię o wynikach kontroli, dzięki czemu będziesz miał wiedzę o aktualnym stanie swojego samochodu. Raport z przeglądu dokładnie określi, co należy naprawić, jakie elementy trzeba wymienić i ile będzie kosztowała usługa. Wszystkie dane będą dla Ciebie dostępne przed rozpoczęciem usługi serwisowej, abyś mógł podjąć stosowne decyzje i zaplanować dalsze działania.

Korzystając z usług Autoryzowanych Serwisów Forda, możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie sprawny i bezpieczny, a Ty spokojnie dotrzesz do celu podróży.